Notice: Undefined property: ProductController::$page_name in /data/web/virtuals/129766/virtual/www/domains/anpush.cz/modules/shaim_gdpr/shaim_gdpr.php on line 1319
5%-nutrition-cze-rf-bar-1-bar

RF BAR 1 BAR

New product

SPECIFIKACE:

Sweet Potato Pie
1 tyčinka
Net Wt. 2,5oz (70g) na bar
Velikost porce: 70g
Alergeny: obsahuje vejce a ořechy
Blueberry Cobbler
1 tyčinka
Net Wt. 2.8oz (78g) na bar
Velikost porce: 78g
Alergeny: obsahuje vejce

More details

Skladem - odesíláme do 1 dne!

88 Kč

-40%

147 Kč

More info

Rich Piana kdysi říkal:
"Dost toho odpadu; pojdmě dát lidem skutečné jídlo! "
Tak to je přesně to, co jsme udělali! Úzce spolupracujeme s výrobcem přírodních potravin, abychom vám přinesli nejčistší a nejzdravější tyčinku Real Food Bar, která je vyrobena výhradně z kvalitních a zdravých ingrediencí, jako jsou borůvky, sladké brambory a vločky, které si lze můžete zakoupit ve vašem oblíbeném obchodě s potravinami.

Nejen, že jste získali delikátní tyčinku pro skutečné občerstvení, vyrobenou ze skutečného jídla, ale získáváte také 20g bílkovin! Zmínili jsme se o tom, že používáme sušené bílky jako zdroj bílkovin? Kolik dalších proteinových tyčinek to o sobě může říkat ?!

Oh, počkej ... žádný.

Balené v tlustší fólii, naše RF Bary jsou vyráběny nejen s prémiovými přísadami, ale nemají plnidla ani chemikálie. Nevěříte nám? Podívejte se na seznam ingrediencí na našem obalu a srovnejte jej s jinynou tyčinkou. Zkus to... budeme čekat.